Nasze nowe produkty to innowacyjne, zoptymalizowane pod względem konstrukcji i trwałości, wielkogabarytowe maszyny i urządzenia do przemysłu celulozowo-papierniczego nowej generacji – filtry, wirówki, separatory, rozdrabniacze prasy odwadniające itp..  

Urządzenia te wytwarzane  są w oparciu o nasze najnowsze doświadczenia oraz inwestycje technologiczne, z wykorzystaniem wyników uprzednio przeprowadzonych samodzielnie prac badawczo- rozwojowych i dzięki ich wdrożeniu a także dzięki ścisłej, partnerskiej współpracy z biurami projektowo-konstrukcyjnymi wiodących firm w dostawie maszyn i urządzeń dla tej branży.

Zastosowanie nowych technologii wytwarzania, implementacja własnych patentów do procesów produkcyjnych a także zastosowanie materiałów specjalnych w tym wysokowytrzymałych stali dwufazowych i stopów nowej generacji, pozwoliło stworzyć konstrukcje o znacznie większej trwałości i funkcjonalności.

Cechami funkcjonalnymi produkowanych maszyn i urządzeń są:

– szerokie spektrum ich zastosowania w procesach przygotowania pulpy i masy papierniczej a także procesach odzysku surowców chemicznych i wody

– zwiększona wydajność i sprawność energetyczna urządzeń w porównaniu do wcześniejszych rozwiązań,

– zwiększona wytrzymałość mechaniczna i sztywność konstrukcji co pozwoliło na zwiększenie gabarytów produkowanych urządzeń,

– zwiększona trwałość urządzeń szczególnie w odniesieniu do wytrzymałości zmęczeniowej a także odporności antykorozyjnej.

Zwiększony cykl żywotności naszych produktów i ich niezawodność poza cechami stricte funkcjonalnymi ma tez korzystny wpływ na środowisko naturalne co w obecnych czasach jest niezwykle ważne.

P1210162
P1070890b
P1050327
IMG_20190327_080054
IMG_1949
IMG_1615
IMG_0514